yıl dönümü
Hediye fikirleri

Yıldönümü hediyesi ne almalıyım ? erkek için ne alınır?

Yine yılın o eşsiz zamanı: evlilik yıldönümünüz . İster birinci ister onuncu siz olun , neden kocanız için yıl dönümü hediyeleriyle büyük gitmeyesiniz diyoruz.  Yıldönümü hediyesi erkek için hediye fikirlerinde yardımcı olduğumuz makalemize hoşgeldiniz. Süslü bir saat veya yeni bir çift vuruş yerine, biraz farklı olan bir şeye ne dersiniz? Hayatta bir kez paraşütle atlama deneyiminden, tam olarak onun tarzına göre seçilmiş kıyafetler için abonelik hizmetine kadar, işte kocanız için kazacağından emin olduğu 30 benzersiz yıldönümü hediyesi fikri.

Ona sürekli olarak hayatının başına gelen en büyük şeyi hatırlatan bir hediye yapın – aşk hikayenizi. ‘Bizim Hikayemiz’ Kolaj Fotoğraf Çerçevesi  , bembeyaz bitmiş plastik bir çerçeve içeren ilişkinizin bir kutlamasıdır . Üstte altın bir yazı ve altta siyah bir arka plan ile beyaz yazı ile birlikte gelir. Eşsiz aşk hikayenizin kur ve teklifinizle başlayıp düğün gününüze ve balayınıza kadar olan gidişatının harika bir belgesidir.

Her şeyden önce erkeğin nedir, en iyi arkadaşın. Bu resim çerçevesi , herhangi bir koca veya erkek arkadaş için ona sizin için ne kadar özel olduğunu hatırlatan mükemmel bir yıldönümü hediyesi yapar. Çerçeve 4 x 6 inçlik bir fotoğraf tutar ve duvara asılır. Bu, güzel bir görünüm için mürekkeple yazılmış kaliteli bir çerçevedir.

Yıl Dönümü Hediyesi Erkek İçin Öneriler

Erkeklerde Takı Takabilir!

Kişiselleştirilmiş Deri Bileklik  , mesajınızı bir deri bileklik üzerine güzelce basılmış olacak. Bilekliğin üzerine neyin basılmasını istediğinizi şunlardan seçebilirsiniz: semboller, el yazısı, tarih, roma rakamları, ses dalgaları, baş harfleri, koordinatlar, isimleriniz kendi kelimeleriniz veya herhangi bir tasarım. Bu, ona her zaman düşüncelerinizde nasıl olduğunu hatırlatacak bir armağandır. Siyah, kahverengi veya koyu kahverengi renklerinden de seçim yapabilirsiniz.

duygusal hediyeyi bir gözetleme kutusunda paketlemesine izin verin. oymalı ahşap saat  % 100 doğal ahşaptan yapılmıştır. Ona ne kadar değer verdiğinizi göstererek zaman kaybetmeyin. Bileğindeki  kaygan saat ona, onunla geçireceğiniz her saniyeye değer verdiğinizi hatırlatsın.

yıldönümü hediyesi
yıl dönümünde ne alınır

Kişisel Hediyeler

Kişiselleştirilmiş  Günlüğün, düşüncelerini, özellikle de sizinle olan aşk yolculuğunu yazması için onu donatmasına izin verin  . şimdi n20ot almaya değer bir şey, çünkü  her zaman yıllarca geri dönüp aşk hikayenizin nasıl geliştiğini ve bir çift olarak geçirdiğiniz heyecan verici yolculuğu hatırlayabileceğiniz bir hediye.  kişiselleştirilmiş günlük hediyesi gerçek dana derisinden yapılmıştır ve onun adıyla lazerle kazınabilir.

Hala sıkıcı yastık kılıflarında mı uyuyorsunuz? Siz ona bu güzel Kişiselleştirilmiş Romantik Yastıkları verirken onun sizin için ne kadar özel olduğunu bilmesini sağlayın  . Aralarından seçim yapabileceğiniz altı tasarımla, kesinlikle aşk hikayenizi mükemmel bir şekilde yeniden seslendiren birini bulacaksınız. % 100 polyesterden yapılmıştır ve bir boyama işleminden geçmiştir, böylece tasarım tamamlandığında yastık kılıfının bir parçası gibi görünür. Sıkıcı yastık kılıflarına veda etsin ve sevgi dolu yastıklara merhaba desin.

Özel Aile Portresi Resmi  , yeni evliler için mükemmel bir hediye olacak veya bir yemin yenileme hediyesi olarak hizmet edecek. Sevdiklerinize veya bir arkadaşınız veya sevdiklerinize evlilik / yıl dönümü hediyesi olarak vermek için ideal bir ürün. Baskınız, onaylandıktan sonra 2-3 gün içinde oluşturulacak, dikkatlice paketlenecek ve güçlü bir postayla gönderilecektir. Gerçekten takdir edilecek bir hediye.

Elbette her yolculuğu, her anı ve birlikte geçirdiğiniz her deneyimi ikiniz de hatırlayacaksınız, ancak bunların küçük bir hatırası değerli.   Özel Fotoğraf Kolajı  yalnızca bir sanat eseri hediyesi değildir; aynı zamanda, düzgün bir şekilde bir araya getirilmiş fotoğraflara bir bakışta sizi farklı eğlence ve neşe dolu anlara hızla geri getirebilecek bir zaman makinesidir.

Erkeklerde Takı Takabilir! Kişisel Hediyeler, erkekler için güzel bir yıldönümü hediyesi olacaktır.
Bilekliğin üzerine neyin basılmasını istediğinizi şunlardan seçebilirsiniz: semboller, el yazısı, tarih, roma rakamları, ses dalgaları, baş harfleri, koordinatlar, isimleriniz kendi kelimeleriniz veya herhangi bir tasarım.
Kişiye Özel Mükemmel Eş Sertifikası, Kişiye Özel İsim Yazılı Vosvos, Kişiye Özel Granit Taş Çerçeve., Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı, Kişiye Özel Fotoğraflı Yastık alınabillecek hediyelerdendir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.