Hediye fikirleri

Kutuda Gül Hediye Göndermek İçin Bilmeniz Gerekenler

Kutuda Gül Hediye Etmek

Sevdiklerinize kutuda gül hediye etmek istediğinizde sizlere nefes kesici güzellikte hazırlanmış olan kutuda gül çeşitlerimizi sunmak isteriz bunun için yapmanız gereken online kataloğumuza göz atmaktır. Kutuda gül denilince akla kutu içerisinde tek bir gül parçası asla gelmesin bu konuda geniş ürün yelpazesine sahibiz. Ayıcıklı, çikolata ve gofret ile dolu kutu içerisine eklenen güllerin verdiği mutluluk paha biçilemez.

Güller anlamları bakımından yüksek maneviyat içerdikleri için hediye olarak verildiğinde teslim alan kişi kendine verilen değeri, özelliği ve sevgiyi anlayabilir fakat gül hediye ederken kimlere vereceğinizi çok iyi bilmelisiniz. Karşınızdaki kişinin yanlış hislere kapılmaması için gül renkleri ve anlamları konusunda birkaç detay sunmak isteriz.

kutuda güller ne zaman gönderilir?
  • Kırmızı gül hediye etmek ve anlamı; aşkın ve tutkunun sembolü olan kırmızı gülleri bir değişiklik yapıp kutuda olarak tercih edebilirsiniz. Kutu çiçek hediye etmek her zaman heyecan vericidir ve kutu kapağı açılınca ortaya çıkan güzellik özellikle kadınların başlarının döndürmeye yeter bu nedenle de sevgililer günü, doğum gibi özel an ve günlerde ya da sürpriz yapmak istediğinizde kutuda gül tercih edebilirsiniz. Kutuda kırmızı güller romantik bir ortam için yeterli olacaktır.
  • Turuncu gül hediye etmek ve anlamı; içtenliği ve enerjiyi yansıtan turuncu güller buket içlerinde yer aldıklarında çok hoş bir görsel şov düzenlerken kutu içerisinde de yer alabilirler. Turuncu gül içeren hediye çeşitlerini herkese hediye edebilirsiniz.
  • Beyaz gül hediye etmek ve anlamı, saflık ve masumiyet anlamını barındıran beyaz güller kutuda yer aldıklarında ayrı bir şıklık katarlar. Evlilik teklifi etmek ya da annenize hediye almak istediğinizde beyaz kutuda güller tercih edebilirsiniz.
  • Sarı gül hediye etmek ve anlamı, canlılığı ve arkadaşlığı yansıttığı için tüm arkadaşlarınıza sarı gül hediye edebilirsiniz.
  • Mor gül hediye etmek ve anlamı, asaletin rengi olan mor rengi gül ile birleşince nadirlik, kraliçelik gibi yüksek makamların sembolü olurlar. Bu nedenle mor gül hediye edip asilliğinden hoşlandığınız kişileri mutlu edebilirsiniz.

Kutuda Gül Çeşitleri

Kalite Çiçek firmamızda yer alan kutuda gül çeşitleri oldukça fazla olduğu için bütçe ve tarzınıza uyan bir ürün bulacağınıza eminiz. Baş harfleri ortaya çıkarmış olan beyaz ve kırmızı gül içeren kutular, ayıcıklı kutular, en sevilen gofret ve çikolata markalarının ürünleri eklenmiş olan kutular ve daha birçok kutuda gül çeşidi bulunuyor online kataloğumuzda ve bu ürünlere göz atmak ya da herhangi birini sipariş etmek için yapmanız gerekenler; ana sayfaya tıklayıp öncelikle hazırlanışa göre ardından kutuda gül kategorisine tıklamak ve bir ürün seçmek.

Ürün seçimi yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan sipariş ver yazan yere tıklamak ve çıkan formu doldurmak ( iletişim bilgileri), son olarak ödeme yapıp alışverişi tamamlamak. Böylelikle siparişiniz oluşturulmuş olacaktır. Sipariş bildiriminizi aldığımız an itibari ile bizler de harekete geçip siparişinizi hazırlayacak, belirttiğiniz tarih ve saatte alıcınıza teslim edeceğiz.

Kutuda gül siparişi verirken nelere dikkat edilmelidir?

Kutuda Gül Gönder

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kutuda gül göndermek için bize güvenebilirsiniz. Teslimat için ek ücret talep etmiyoruz. Siparişlerinizi tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde alıcınıza takdim ediyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmalar aracılığıyla aynı gün içerisinde bazı il ve ilçelerimize çiçek teslimat hizmeti yapmaktayız.

Eşinize sürpriz yapmak istediğinizde eğer evli değilseniz sevgilinize sevgililer günü hediyesi sunmak istediğinizde kutuda gül sipariş edip birkaç tıklama ile gününüze huzurla devam edebilirsiniz. bir çiçek hediyesi geriye bırakılmış mutlu bir anı ve gülümseyen yüze neden olacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.