yazılı hediye ev havlusu
Genel Hediye fikirleri

Ev hediyesi ne alınır en iyi fikirler burada…

yazılı hediye ev havlusu
ev hediyeleri nasıl olmalıdır?

Ev hediyesi ne alınır sorusunu çok duyarız ve kendimiz de düşünürüz ve genellikle sıradan aynı şeyler alınır. Borcamlar, tabaklar, bardaklar oysa ki daha modern ya da daha düşünülmüş bir hediye alabiliriz.

Yeni bir yere taşınmak çok heyecan verici ve yeni evi kendinize ait kılmakla ilgili çok eğlenceli bir şey var (bahsetmeye gerek yok, dekore etmek için bir bahaneye sahip olmak yeterli !). Ancak, elbette, tüm hareket eden süreç de ezici olma eğilimindedir. Bu nedenle, düşünceli bir yeni eve taşınma partisi hediyesi bir jestten daha fazlasıdır; geçişlerini gerçekten kolaylaştırabilir ve yeni ev sahibinin veya kiracının alanı hakkında yeniden heyecanlanmasını sağlayabilir. Şu anda bile görebilecekleri tek şey önlerinde yapılacak uzun bir liste.

Bu doğru hediyeyi bulmak zor olabilir. Yeni ev sahiplerinin gerçekten keyif alacağı, düşünceli ve estetik açıdan hoş bir şey satın almak istiyorsunuz . Bahsetmiyorum bile, mutfakta onlara yardımcı olması ya da sadece güzel görünmesi bir şekilde yararlı olmalı. Ama korkmayın, yardım etmek için buradayız. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ister ciddi tarzda dekoru ister daha çok espri anlayışına sahip öğeleri seviyorlar – ya da sadece monogramları ve kişiselleştirilmiş dokunuşları seviyorlar (ve dürüst olmak gerekirse, kim sevmiyor?) – burada herkes için küçük bir şeyler var

Ev hediyesi ne alınır ? En güzeli hangisi?

Komik Yazılı Mutfak Havluları

Bir dağınıklığı temizlemek için yakınlarda bir havlu bulundurmaktan daha iyi olan tek şey, çok komik bir sözdür, derli toplu olarak kelimenin tam anlamıyla yüksek sesle gülersiniz.

güzel ev hediyesi
ev hediyeleri nasıl olmalıdır?

Tablo İçerisinde Şehir Haritası

Eğer yeni bir şehre taşındılarsa onlar için şehir haritası almak harika bir fikir olabilir. Dünyanın herhangi bir şehri ile yapılabilen bu şık, özel şehir haritası sanat baskısı ile geldikleri şehri veya yeni taşındıkları şehri kutlayın.

Kişiselleştirilmiş Ahşap Bardak Altılığı

sevimli bardak altlığı, evde hiç kimsenin onları kullanmayı unutmamasını sağlar – gelecekte su lekesi olmaz!

Hediye Kartı Vermek

Şüpheye düştüğü zaman, bir hediye kartı (elbette düşünceli bir kartın içine gizlenmiş!) İşe yarar – sonuçta, evlerinde tam olarak istediklerini veya ihtiyaç duyduklarını elde etmelerini sağlar.

Kokulu Mum Hediyesi

Yeni bir duruma yeni taşınmış ve biraz da vatan hasreti çeken bir arkadaş için, bu devlet kokulu mumlar onları tekrar evde hissettirecek.

Fırın Eldiveni Ev Hediyesi Olabilir

Geleneksel fırın eldivenlerini ve tencere tutacaklarını unutun, bu etik olarak yapılmış fırın eldivenleri kollarınızı ve ellerinizi yanıklardan korur ve size sıcak yemekler üzerinde daha iyi bir tutuş sağlar.

İyi Bir Yeni Eve Taşınma Hediyesi Yapan Nedir?

Yeni eve taşınma partisi hediyelerinin takdir edilmesi için büyük veya pahalı olması gerekmez. Aslında, faydalı olan ve bir amaca hizmet eden hediyeler genellikle daha iyi alınır. Alıcınızın tadından emin değilseniz, yiyecek engelleri ve şarap şişeleri güvenli bir seçenektir.

Çiftler İçin Eve Taşınma Hediyeleri

Bir çift için hediye alıyorsanız, ikisinin de hoşuna gidecek bir şey bulun. Bir dizi şarap kadehi veya kahve kupası ya da postalarını düzenlemelerine yardımcı olacak bir mektup tepsisi olabilir. Yaratıcı mı hissediyorsun? Neden onlara bir pasta yapıp küçük bir mesajla kişiselleştirmiyorsunuz?

İlk Ev Hediyeleri İyi Bir Fikir Olabilir

İlk kez ev sahiplerine gelince, pratik hediyeler genellikle en iyisidir. Alet seti, yemek kitabı veya temizlik malzemeleri koleksiyonu gibi kendilerine almaları gerekmeyen bir şey düşünün. Alternatif olarak, kırtasiye malzemeleri, piller ve ampuller gibi yararlı şeyleri bir araya getirebilirsiniz.

Komik Yazılı Mutfak Havluları, Tablo İçerisinde Şehir Haritası, Kişiselleştirilmiş Ahşap Bardak Altılığı yada Hediye Kartı Vermek ev hediyesi için mükemmel alternatiflerdendir.
Yeni bir duruma yeni taşınmış ve biraz da vatan hasreti çeken bir arkadaş için, bu devlet kokulu mumlar onları tekrar evde hissettirecek.
Bir çift için hediye alıyorsanız, ikisinin de hoşuna gidecek bir şey bulun. Bir dizi şarap kadehi veya kahve kupası ya da postalarını düzenlemelerine yardımcı olacak bir mektup tepsisi olabilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.