Hediye fikirleri

Eşe hediye fikri gerekli diyorsanız tıklayınız

Eşe hediye için  güzel bir şey almak istiyorsun. Söylemesi yapmaktan kolay, değil mi? Onun tarzı çok iyi ve ilgi alanları çok karmaşık, ezici seçenekleri daraltmaya bile başlaman için. Ancak fikirlerden tamamen mahrum kaldığınızda, bir öneri istemekte kesinlikle utanılacak bir şey yoktur. Ve biz bunun için buradayız: hayatınızdaki en önemli kadını vermek için mümkün olan en iyi hediyeyi seçmeniz için sizi doğru yöne yönlendirmek . Karınız için, onu ciddi şekilde etkileyecek yüksek moda seçimlerinden, asla savurmayacağı ev dekorasyonuna ve her gün kullanacağı teknolojiye kadar, en büyük hediyeleri okuyun. Yüzyılın tüm zamanların en iyi kocası için en iyi aday olan parkın dışına çıkacaksınız.

Eşe Hediye Ne Almalıyım?

Heyecan Verici Yeni Bir Okuma

Okumayı seven eş için ona bir kitapta kaybolmanın sevincini yaşatın. Ayın Kitabı, en iyi yeni okumalardan bazılarını seçer ve seçiminizin her ay ciltli olarak kapınıza teslim edilmesini sağlar. Harika yeni kitaplar ve yazarlar keşfetmenin harika bir yoludur, ayrıca şimdi kaydolursanız ücretsiz bir kitap edinebilirsiniz.

Eşe hediye kitap önerisi
hediye kitaplar hakkında…

Basit Bir Çubuk Kolye

Takı klasik bir hediyedir ve bu basit çubuk kolye zamansız bir seçimdir. Bazı kişiselleştirme için 10 karaktere kadar bir isim veya söz ile kazın.

Süper Yumuşak Bornoz

Bu, bir bornozda istediğiniz ve ihtiyacınız olan her şey – hafif, yumuşak ve ağır olmadan sıcak. Sabahlıkların duştan sonra, hazırlanırken veya uzanırken giyilmesi amaçlansa da, bunu daha sık giymesini dileyecektir – bu kadar rahat.

Sevimli Ve Rahat Bir Çift Pijama Eş İçin Güzel Bir Hediye Olabilir

Rahat bir pijama seti, uyku zamanını çok daha iyi hale getirebilir. Yine de bazen, evinizin dışında asla giymeyeceğiniz bir kıyafete bu kadar çok para harcamak zordur. Kendisinin alacağı bir şey olmayabileceği için, ama onlardan hoşlanacağını biliyorsunuz, ona rahat ve renkli bir çift olarak davranın.

Hediye pijama takımı
eşe gönderilecek pijama hediyesi nasıl seçilir?

Zarif, Kişiye Özel Altın Bileklik

Bu zarif altın zincire en fazla on adet ilklendirilmiş disk koyabilirsiniz. Bu, bu bileziği nasıl kişiselleştirebileceğinize dair sonsuz olasılıklar olduğu anlamına gelir. Çocukların, evcil hayvanların veya sadece ikinizin baş harfleri, bu hassas parçayı düşünceli ve kişisel olarak ele alıyor.

Güzel Bir Buket Çiçek Hediye İçin Mükemmel Bir Fikir Olabilir

Çiçekler hakkında sevilecek çok şey var: estetik açıdan hoş, renkliler ve evinize güzel kokular yayıyorlar. En sevdiği çiçek türlerinden oluşan güzel bir buket ile onu şaşırtın.

Sevimli, Özel Bir Telefon Kılıfı

Yeni bir telefon kılıfı her zaman eğlenceli küçük bir aksesuar güncellemesidir. Ona, kendisi için önemli olan bir şeyi söyleyecek şekilde özelleştirilebilecek bir tane verin; isimleri, baş harflerini, favori yiyecekleri düşünün. Maksimum 12 karaktere uyduğu sürece, vakanın söylemesini istediğiniz şeyle yaratıcı olabilirsiniz.

Taşınabilir Bir Yazıcı

Akıllı telefonunda her zaman anları belgeliyorsa, tüm bu anıları gerçek baskılara dönüştürme fırsatına sahip olmayı çok sevecektir. Tek yapması gereken, telefonunu Bluetooth ile yazıcıya bağlamak, ardından en sevdiklerini hızla kapatabileceği, çerçeveleyebileceği veya arkadaşlarına ve ailesine hediye edebileceği fiziksel baskılara yazdırmak.

Rahat Bir Kazak Eşiniz İçin Güzel Bir Hediye Olabilir

İster birlikte yürüyüş yapmayı ister sadece kanepede vakit geçirmeyi seviyor olun, bu kazak kesinlikle alınan yutturmaya değer. Her zaman güvenilir kaliteleri, dayanıklılıkları ve konfor seviyeleri nedeniyle yün örgüden yapılmış pek çok kazağı seviyoruz .

Basit Bir Çubuk Kolye, Süper Yumuşak Bornoz, Sevimli Ve Rahat Bir Çift Pijama, Zarif, Kişiye Özel Altın Bileklik Hediye İçin Mükemmel Bir Fikir Olabilir
Yeni bir telefon kılıfı her zaman eğlenceli küçük bir aksesuar güncellemesidir. Ona, kendisi için önemli olan bir şeyi söyleyecek şekilde özelleştirilebilecek bir tane verin; isimleri, baş harflerini, favori yiyecekleri düşünün.
İster birlikte yürüyüş yapmayı ister sadece kanepede vakit geçirmeyi seviyor olun, bu kazak kesinlikle alınan diğer hediyeleri unutturmaya değer nitelikte.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.