öğretmenler günü hediyesi
Genel Hediye fikirleri

En güzel Öğretmenler günü hediye fikirleri nelerdir?

Çocuklarımıza hayatlarında uzun bir süre eşlik ederler, genellikle yıllarca ve bu süreçte muazzam bir miktar elde ederler: öğretmenler. Pek çok çocuk ve anne-baba minnettarlıklarını göstermek ve örneğin öğretmenlere doğum günü veya veda hediyesi vermek ister. Ama ne vereceksin? En güzel öğretmenler günü hediye fikirleri listesi;

Öğretmenler Günü İçin Hediyeler: Bir Hediye Seçerken Gözlerinizi Dört Açın

Pek çok ebeveynin bilmediği bir şey var: Kesinlikle, öğretmenlerin ebeveynlerden ve çocuklardan hediye kabul etmesine izin verilmiyor. Bunların çoğu memur veya kamu hizmetinde çalışanlardır ve hediyeler ofiste bir fayda olarak yorumlanabilir. Bu, özellikle kuponlar gibi maddi değeri olan öğretmenlere verilen hediyeler için geçerlidir.

öğretmenler günü hediyesi
öğretmenler günü hediye öneri çiçeği

Öğretmenler İçin Hediyeler : Fikirler ve Öneriler

Genel olarak, ebeveynler , alıcıyı, hediyeyi reddetmek veya okul müdürüne bildirmek zorunda kalmaktan utandırmamak için pahalı olanlar yerine kişisel hediyeler vermeye çalışmalıdır . Bu, örneğin kekler, bisküviler veya resimler gibi ev yapımı veya ev yapımı hediyeler olabilir. Ortak etkinliklerin veya kartların fotoğrafları da “teşekkür ederim” demenin harika bir yoludur. Tüm çocuklara, öğretmenlere ve okula fayda sağlayan bir başka fikir: okulun arkadaşlar derneğine bağış.

Öğretmenleri memnun etmek için çok maliyetli olmayan ve uygulaması kolay birkaç fikir:

Kendin Yap Yemek Sepeti

klasik hediye sepeti, lezzetli ev yapımı eşyalarla eşleştirilir: her çocuk / aile (yapabilen ve isteyen) sepete konulabilen küçük, ev yapımı ürünler getirir . Örneğin: reçel, bisküvi, çikolata, pralin, şeker, bitki yağı veya sirke, bir bardakta ev yapımı pişirme karışımı, şurup, soslar, makarna, aromalı tuz, kavrulmuş badem veya diğer kuruyemişler … Çocuklar ve ebeveynleri kullanabilirler. Tahta kaşığı sallayın ve ev yapımı yemeklerin ne kadar havalı ve lezzetli olduğunu hemen öğrenin. Bir sepet, meyve sandığı veya basitçe süslü bir kutuda güzelce paketlenmiş bu hediyenin kesinlikle iyi gideceği kesin.

Sevgiyle Dolu Bir Bardak

Bazen kalkıp çalışmanın özellikle zor olduğu günler vardır. Bu kesinlikle öğretmenler için de geçerlidir. Birkaç cesaret verici söz veya sevgi dolu düşünceler genellikle yardımcı olur . Dolayısıyla bizim fikrimiz: Öğretmenlere hediye olarak bu kadar pozitif emziklerle dolu bir bardak. Her çocuk belirli bir konuda küçük bir kağıt doldurur, örn. B. “Bayan X / Bay Y hakkında sevdiğim şey bu”, “Bayan X / Bay Y harika bir öğretmen çünkü …”, “Bayan X / Bay Y’ye diliyorum”, sarar ve etrafına bir ip bağlayın. Tüm kağıt parçaları kapaklı bir bardağa girer, “konu” daha sonra tekrar camın önüne yapıştırılır.

Bir Anı Defteri

Özellikle okulun sonunda geriye dönüp bakıp birçok harika, çılgın ve eğlenceli anı hatırlamak güzel. Bu aynı zamanda öğretmenler için harika bir veda hediyesi yapmak için de kullanılabilir: Her çocuk küçük bir hikaye, resimler, el işleri ve fotoğraflar içeren “İlkokuldaki en güzel anılarım” konulu bir sayfa tasarlayabilir . Bu, sonunda harika bir şekilde ciltlenebilir veya zımbalanabilir.

öğretmenler günü hediyesi
öğretmenler günü için hediye önerisi

Fotoğraf Notu Oyunu

Hatırlanacak bir hediye: Klasik oyun kolayca kişiselleştirilebilir ve böylece alıcının öğrencileriyle, çocuklarıyla ve hatta torunlarıyla oynayabileceği harika bir kişisel hediyeye dönüştürülebilir. Elbette burada biraz tamirat gerekiyor. Ya uygun sayıda çift (sınıftaki çocuk sayısı kadar) sağlam kartondan kesilmelidir ya da kullanılmış bir hafıza oyunu (uygun sayıda kartla) kullanılır. Her çocuğun dijital bir fotoğrafını toplayın, bilgisayardaki bir kare şeklinde kesin ve kartların iki katı büyüklüğünde yazdırın. Kartların üzerine yapıştırın, ambalajı tasarlayın, tamam!

Bir Fidan Veya Başka Bir Bitki

Bahçesi veya geniş bir balkonu olan öğretmenler için veya okulla istişare halinde okul bahçeleri için harika bir hediye fikri, küçük bir ağaç veya başka bir bitkidir . Bu küçük bir meyve ağacı olabilir, aynı zamanda bir bitki gövdesi veya zeytin ağacı, güzel bir çiçek, çok yıllık veya veya – yerel iklime ve dikim yerine göre seçim yapmak. Kişisel bir dokunuş için, meyve veya çiçek şeklindeki çocukların resimlerinin bulunduğu pandantifler, folyo ile kaplanmış ağaca / bitkiye asılabilir ve asılabilir, ayrıca tuhaf yağmura da dayanabilirler.

Kendin Yap Yemek Sepeti, Sevgiyle Dolu Bir Bardak, Bir Anı Defteri, Fotoğraf Notu Oyunu Bir Fidan Veya Başka Bir Bitki Öğretmenler İçin Güzel Hediyelerdir.
Bu küçük bir meyve ağacı olabilir, aynı zamanda bir bitki gövdesi veya zeytin ağacı, güzel bir çiçek, çok yıllık veya veya - yerel iklime ve dikim yerine göre seçim yapmak gerekir.
Ya uygun sayıda çift (sınıftaki çocuk sayısı kadar) sağlam kartondan kesilmelidir ya da kullanılmış bir hafıza oyunu (uygun sayıda kartla) kullanılır. Her çocuğun dijital bir fotoğrafını toplayın, bilgisayardaki bir kare şeklinde kesin ve kartların iki katı büyüklüğünde yazdırın. Kartların üzerine yapıştırın, ambalajı tasarlayın, tamam!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.