Yılbaşı hediyeleri aşk kuponları
Genel Hediye fikirleri

El yapımı yılbaşı hediye önerileri nelerdir?

El yapımı yılbaşı hediyeleri üretmek istiyor, ancak fikirleriniz azalıyor mu? Belki annen için pratik ve en iyi arkadaşın için şık bir şeyler yapmak istersin. Yapılması benzersiz bir şey düşünmek zor olsa da – özellikle geçmişte kendin yap hediyeler verdiyseniz – kendi başınıza değilsiniz. Size ilham verecek yılbaşı hediyesi fikirlerini derledik. Yakalama tepsilerinden dudak kremine, listenizdeki herkes için bir şeylerimiz var.

El yapımı Yılbaşı Hediyeleri

El Yapımı Saksı

Küçük ağaç saksılara sıkışmış hava bitkileriyle bu tatil sezonunda yeşile gidin. Pencere çıkıntıları, kitap rafları ve ofis masaları için ideal olan hava santralleri, parlak ve canlandırıcı bir dekor sağlar. Artı, tüm yıl boyunca dayanırlar.

Aşk Kuponları El Yapımı Hediye

Bu yılki Noel hediyeleri için profesyonel görünümlü kuponlar oluşturun. Film gecesinden yatakta kahvaltıya kadar, kuponlarınızı hayatınızdaki özel olanlar için kişiselleştirin. Sevdikleriniz için kişiselleştirilmiş bir tatil kartıyla birlikte hediye etmek mükemmel olacaktır .

Yılbaşı hediyeleri aşk kuponları
yılbaşında eşe sevgiliye ne hediye verilmeli?

Yılbaşı Hediyesi Örgü Tutacak

Yeni başlayanlar için ideal bir proje olan bu örgü tutacaklar, kişisel ve pratik Noel hediyeleri yapar. Gri gibi nötr bir renk seçin veya listenizdeki özel kişinin mutfak dekoruna uyun .

Biberiye Ve Greyfurt Kokulu Mumlar

Tatil sezonunu ev yapımı muhteşem mumlarla aydınlatın. Balmumu tutmak için metal kaplar seçin ve eserinize biberiye, vanilya veya limon otu gibi istediğiniz herhangi bir koku katın.

El Yapımı Dokulu Ahşap Bardak Güzel Bir Hediye Olabilir

Bardak altlıkları sadece cam halkaları uzak tutmak için yararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda evin her yerine stil katar. Bu dokulu ahşap bardak altlıklarını güzel bardaklarla veya en sevdikleri şarapla eklemek ve eşleştirmek için en sevdikleri resimlerden bazılarını seçin .

Oymacılık Biblo Tepsileri

Dekupaj ve bol miktarda renkli boya ile normal bir toplama tepsisini giydirin. Sevdikleriniz, anahtarları ve mücevherleri gibi evin etrafındaki tüm olasılıkları ve sonları yakalamanın bir yolunu bulacaklar.

Emoji Süsleri

Bu tatil sezonu, sevdiklerinize fazladan bir gülümseme verin – ve kelimenin tam anlamıyla demek istiyoruz. İster melek emojisi isterse yüzünde büyük, sinsi sırıtış olan bir mesajla gönderebileceğiniz aynı emoji süslemelerini yapın. Veya bu yılki Noel fotoğrafını kullanmanın bir yolunu arıyorsanız, kişiselleştirilmiş aile Noel süsleri yapmayı düşünün .

Yılbaşı hediyeleri hediye süsleri
yılbaşında eşe ne hediye edilir?

En Güzel Yılbaşı Hediyesi Gökkuşağı Peynir Tabağı Olabilir

Gökkuşağı tarzı bir peynir tahtası ile gelecekteki partilerin masalarını aydınlatın. Ahşap tabanı süt boyaları kullanarak boyayın ve yıkanırken korumak için özel bir kaplamaya sahip olduğundan emin olun.

Kişiselleştirilmiş Cam Kavanoz

Çerezler, haftanın her günü eğlenceli bir ikramdır. Sevdiğiniz birine kendi cam kavanozlarıyla kurabiye yapmanın (ve yemenin) sevincini gösterin . En sevdikleri alıntıyı ekleyebilir ve mutfağını süper şık hale getirebilirsiniz.

Simli Kupalar Yılbaşı Hediyesi Olabilir

Parıltıları seven bir en iyi arkadaşınız veya aile üyeniz mi var? Kahve kupalarını altın veya mor gibi renkli parıltıya batırın. Sevdikleriniz sabah çaylarını veya kahvelerini yudumlarken kendilerini büyüleyici hissedecek.

Aşk Haritası Duvar Sanatı

Haritalardan kalp şekillerini önemli yerlerden kesin: sizin ve sevgilinizin birbirinizle tanıştığı yer, nişanlandığınız veya evlendiğiniz yer. Her yeri etiketleyin ve eşiniz için hatıra sanat hediyesi olarak parçayı çerçeveleyin.

Özel Peynir Tahtası

Akşam yemeği partilerine ev sahipliği yapmayı seven bir arkadaşınız mı var? Özel bir peynir tahtası yapın!

Teraryum Kiti

Teraryumlar birçok şekil ve boyutta gelir. Bir kavanoz, toprak, kayalar ve bitkiler ekleyerek bir kardeş veya iş arkadaşı için bir bitki teraryum kiti oluşturun. Bu şekilde bitkilerinin evini kişiselleştirebilirler.

Kişiselleştirilmiş Defter

Anıları yazmayı ve not almayı seven bir arkadaşınız için, kalbine yakın tutacakları bir günlük oluşturun. Kapağa onlara ilham verecek kelimeler ve ifadeler ekleyin.

El Yapımı Saksı, Aşk Kuponları El Yapımı Hediye, Yılbaşı Hediyesi Örgü Tutacak, Emoji Süsleri yada Oymacılık Biblo Tepsileri en güzel El yapımı yılbaşı hediye önerilerindendir.
Tabi ki de uygundur. Akşam yemeği partilerine ev sahipliği yapmayı seven bir arkadaşınız mı var? Özel bir peynir tahtası yapın!
Anıları yazmayı ve not almayı seven bir arkadaşınız için, kalbine yakın tutacakları bir günlük oluşturun. Kapağa onlara ilham verecek kelimeler ve ifadeler ekleyin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.