el yapımı sabun
Hediye fikirleri

Babaya el yapımı hediye fikirleri nelerdir?

“babaya hediye el yapımı” serimin bir başka taksitinin zamanı geldi! Bu özel yazı dizisi en sevdiğim konulardan biri çünkü el yapımı hediyeler alıp vermeyi seviyorum. Ayrıca sizinle paylaşmak için harika hediye fikirlerini araştırmayı da seviyorum!

Babaya El Yapımı Hediye Önerileri

Oymacılık Sabunu

Dekupaj sabunu mu? Hiç böyle bir şey duymamıştım! Ama bu kalıp sabun çok tatlı oluyor ve yapımı sadece birkaç dakika sürüyor. (Ve evet, dekupaj edilmiş dekorasyon sabunun ömrü boyunca yerinde kalacak!)

el yapımı sabun
oymacılıkla işlenmiş eşsiz sabunu babanıza hediye verin

Baba İçin Resim Çerçevesi Mesaj Panosu Yapabilirsiniz

Mesaj panoları şu anda sıcak bir ev dekorasyonu trendi ve kendin yapmaları çok kolay! Eski bir resim çerçevesi, biraz sicim ve bazı sevimli hediye etiketleri kullanarak kendi hediye olarak verebilirsiniz.

Ahşap Döşeme Anahtarlığı

İşte hayatınızdaki sevimli dağınık beyinler için mükemmel bir hediye. 😉 Anahtarlarını asmaları için onlara sevimli ve işlevsel bir yer verin! Bitmiş üründe boyalı ve boyanmamış ahşap kombinasyonunu seviyorum.

Taraklı Mantar Pano İyi Bir Fikir Olabilir

Sevdiklerinize bu yıl organizasyon hediyesini verin! Mantar panoları ucuza dolar dükkanlarında ve tasarruf mağazalarında bulabilirsiniz. O zaman onu sevimli yapmak sana kalmış ve tek gereken biraz zanaat boyası! Bu taraklı tasarımın gerçekten sevimli olduğunu düşünüyorum, ancak istediğiniz tasarımı boyayabilirsiniz.

Taraklı mantar pano
babaya pano hediyesi

Mini Çerçeve Mıknatıslar

Asmak istediğim her şey için yeterli buzdolabı mıknatısına asla sahip değildim, bu yüzden kişisel olarak bu çerçeve mıknatıslarından birkaçını almayı çok isterim! Bunlardan kısa sürede çok şey yapabilirsiniz, bu yüzden bu yıl uzun bir hediye listeniz varsa harika bir seçim olacaktır.

Fayans Altlıkları

Her sehpanın birkaç bardak altlığına ihtiyacı vardır ve herkesin bir sehpası vardır! Bu karo bardak altlıkları çok basittir ve onları, onlara verdiğiniz kişinin tarzına uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Boyalı Şişeler

Bu boyalı şişeleri çok seviyorum ve hediyeyi alıcınız onları çok farklı şekillerde kullanabilir! Bunları taze veya kuru çiçekler için vazo, kalemlik veya sevimli bir dekor öğesi olarak kullanabilirler.

“Yaşadığınız Yerler” Harita Dekoru

Haritalar, dekorunuza renk ve ilgi katmanın eğlenceli bir yoludur! Bu basit proje size (veya onu hediye ettiğiniz kişiye) gittiğiniz tüm yerleri güzel ve anlamlı bir şekilde hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

Kalp Şeklinde El Isıtıcıları

Bu yumuşak kumaş el ısıtıcıları, soğuk günler için mükemmeldir ve her büyüklükteki ceplere ve eldivenlere sokulabilir. İşe yürürken veya yokuşlara çarparken bunları ceketinizin cebine yapıştırın. Çocuklarınız için daha küçük olanlar yapın ve okul otobüsünü beklerken ellerini sıcak tutmak için ceket ceplerine yapıştırın. Çorap doldurucu olarak mükemmel!

Ev yapımı Mumlar

Mumlar her mekana sıcaklık, ışık ve rahatlık katar. Neredeyse herkes için mükemmel bir hediye! Bunları kendiniz yaptığınızda, yalnızca rengi, kokuyu ve görünümü özelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda eklenen jest hediyeyi iki kat daha benzersiz kılar. Ev yapımı mum yapmaya nasıl başlayacağınızı öğrenin ve yakında mağazadan aldığınız mumları bir daha asla satın alamayacaksınız!

Babanıza İşlemeli Deri Hediye Kartlık Alabilirsiniz

Bu yıl babaya hedi el yapımı fikri  için hediye kartları alıyorsanız, bu işlemeli deri kart kılıfıyla hediyeyi daha benzersiz ve kişiselleştirilmiş hissettirin. Bu eğitim, kasaya cüzdan benzeri bir his vermek için deri üzerine nasıl nakış yapacağınızı (düşündüğünüz kadar zor değil!) Öğretecektir. Güzel, zarif ve bir kağıt zarftan çok daha anlamlı.

Banyo Bombaları

Pahalı bir sabun mağazasını ziyaret etmeyi atlayın ve köpüklü banyo bombalarınızı evde yapmayı öğrenin. Bu sabunlar oldukça popülerdir ve heyecan verici ama basit bir hediyedir

Oymacılık Sabunu, Ahşap Döşeme Anahtarlığı, Taraklı Mantar Pano, Mini Çerçeve Mıknatıslar, Fayans Altlıkları yada Boyalı Şişeler abaya El Yapımı Hediye Önerilerimizdendir.
Haritalar, dekorunuza renk ve ilgi katmanın eğlenceli bir yoludur! Bu basit proje size (veya onu hediye ettiğiniz kişiye) gittiğiniz tüm yerleri güzel ve anlamlı bir şekilde hatırlamanıza yardımcı olacaktır.
Pahalı bir sabun mağazasını ziyaret etmeyi atlayın ve köpüklü banyo bombalarınızı evde yapmayı öğrenin. Bu sabunlar oldukça popülerdir ve heyecan verici ama basit bir hediyedir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.