anneye hediye
Genel Hediye fikirleri

Anneye alınacak en güzel doğum günü hediyesi fikirleri nelerdir?

Anneye doğum günü hediyesi almak çok güzel ve eğlenceli bir aktivite. Çünkü ne alsanız aynı şeyleri söyleyecek ve çok sevinecek olan bu eşsiz insana ne alsak ne yapsak az. Dekoratif duvar fotoğraf çerçevesi favori aile fotoğraf ile annenin özel bir gün. En sevdiği filmlerden, kitaplardan veya şarkılardan birinden ilham verici bir alıntı ekleyin. Bunu oturma odasına, yatak odasına ya da evdeki başka özel bir yere asmayı çok sevecek.

Anneye doğum günü hediyesi fikirleri

Kolye

En iyi Anneler Günü hediyeleri kişisel bir dokunuşa sahip olanlardır. Ömür boyu sürecek bir hatıra için bir kolyeye özel bir fotoğraf yerleştirin . Özellikle doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ve tatillerde her gün bu kadar yakın kalbine girmekten keyif alacak.

Baharatlık Seti

Anneler Günü kutlamalarınıza biraz sevgi katın. Tuzluk ve karabiberlikleri basit kazınmış tasarımlarla süsleyin. Annem bunları her akşam akşam yemeğinde veya misafirleri ağırladığı özel günlerde kullanabilir.

Kupa Bardak

Anneme her gün kullanabileceği bir hediye verin: kişiselleştirilmiş bir çay veya kahve fincanı . Bahar tatili veya kar ayakkabısıyla yürüyüş gibi en sevdiği aile anlarını hatırlayarak güne başlayabilir. En yoğun günlerde bile rahatlamak ve en sevdiği içkiyi yudumlamak için bir anı olacak.

anneler günü kupa bardak hediyesi
Annelerimize anneler gününde kupa bardak sipariş verin.

Aile Fotoğrafı Kanvası

Zarif bir kanvas baskıyla klasik ve kişiselleştirilmiş bir sanat eseri oluşturun . Annem bunu en sevdiği odaya asabilir ve onu çevreleyen sevgi dolu aileyi her zaman hatırlayabilir. Zamansız bir görünüm için çocukluk fotoğrafları veya siyah beyaz baskılar kullanmayı düşünün.

Servis Tepsisi

Annemin ev sahipliği yaptığı zamanlar için bir servis tepsisini kişiselleştirin . Bunu meze, atıştırmalık karışımı veya çeşitli içecekler için kullanabilir. Aile fotoğraflarını ve yaratıcı Anneler Günü hediyesini göstermekten gurur duyacaktır.

Anne’ye Doğum Günü Hediyesi Akıllı Telefon Kılıfı Olabilir

Telefon kılıfına kişisel bir hava katın, böylece en sevdiği kişileri ve anları tüm gün yanında taşıyabilsin. Tatillerde, günlük gezilerde veya tatillerde çekilmiş aile fotoğraflarının yer aldığı bir telefon kılıfı tasarlayın .

Alışveriş Çantası

Anneme yiyecekler için mükemmel olan yeniden kullanılabilir alışveriş çantalarını hediye ederek, çiftçi pazarında alışveriş yaparak veya işe eşya taşıyarak çevreyi koruyun. Kişiselleştirilmiş bir görünümle, en yoğun günlerde bile aşkınızı hatırlatabilir.

Bahçe Minderi

Özel dış mekan yastıklarıyla Annenizin güvertesini veya verandasını renklendirin . İlkbahar ve yaz günlerine ekstra eğlence getirmek için bir geziden veya yaz kutlamasından bir aile fotoğrafı seçin.

anneye hediye
annelerimize en güzel hediyelerden seçin

Annene Bir Şeyler Pişir

Hem fazla zamanınızı almayacak ve pratik, hem gösterişli ve leziz! El emeği her şey gibi bu kek de çok kıymetli, gül kokan annelerin yüzünü bir dilimi bile gülümsetmeye yeter. Sevginizi göstermenin en tatlı yollarından biri, elinizden çıkan yumuşacık bir kektir bazen..

Yum! Bu Anneler Günü, annenize en sevdiği ev yapımı kurabiyeleri ikram edin. Özel bir dokunuş için, bunları bir hediye kutusu veya açılıp kapanabilir bir kutuda sunun. Annem bir kez olsun yemek yapmamaktan hoşlanacak.

Anne’ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Bir Film Partisi Olabilir

Film geceleri,  barınma önlemleri sırasında evde eğlenmek için bir standart haline gelirken , yetişkin çocukların anneleri şu anda çocuklarıyla film zamanını paylaşamıyor. Netflix’in yeni ikili film izleme deneyimine girin – Netflix Partisi . Netflix abonelerinin kullanımı ücretsiz olan uygulama, aynı filmin evdeki bilgisayarlarda oynatılmasını arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle senkronize etmenize olanak tanır. İzlerken yorumlarınızı ve tepkilerinizi grup sohbeti yapabilirsiniz.

Hatıra Defteri

Anneler Günü, özünde gerçekten anne takdiriyle ilgilidir. Öyleyse, bir anı kitabıyla yaptığı ve yaptığı her şeyi ne kadar takdir ettiğinizi ona bildirin. Değerli anıları temsil eden fotoğraflar toplayın ve herkesin annesiyle birlikte gitmesi için notlar yazmasını sağlayın

Kolye, Baharatlık Seti, Kupa Bardak, Aile Fotoğrafı Kanvası, Servis Tepsisi yada Alışveriş Çantası Anneye doğum günü hediyesi fikirleri olabilir.
Telefon kılıfına kişisel bir hava katın, böylece en sevdiği kişileri ve anları tüm gün yanında taşıyabilsin. Tatillerde, günlük gezilerde veya tatillerde çekilmiş aile fotoğraflarının yer aldığı bir telefon kılıfı tasarlayın .
Film geceleri,  barınma önlemleri sırasında evde eğlenmek için bir standart haline gelirken , yetişkin çocukların anneleri şu anda çocuklarıyla film zamanını paylaşamıyor. Netflix'in yeni ikili film izleme deneyimine girin

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.